Salon Avize Modelleri

Salon Avize Modelleri

Salonlarınızda dekorasyon yaparken en dikkat edilmesi gereken konu aydınlatmadır. Biraz daha detaya inersek modern bir avize ile salonunuz daha dekoratif ve şık olacaktır. Eğer biraz klasik bir salonunuz varsa yada nostaljik diyelim,o zaman resimdeki model son derece uygun bir model olacaktır. Geniş salonlarda kullanılması daha uygun olur diye düşünüyorum.
Salon Avize Modelleri

Loş bir salon istiyorsanız ya da spot aydınlatma olduğu için avizenin çok ön plana çıkmasını istemiyorsanız bu model tam size göre. Biraz abajur tarzında ve tavanı ışıklandırmayan bir avize modeli. Keskin bir ortam değilde yumuşak bir salon ışığı istiyorsanız tam size göre diyebilirim.
Salon Avize Modelleri

Eskiyi seviyorsanız ve yaşatmak istiyorsanız,nostaljik ürünler dikkatinizi çekiyorsa bu avize modelini tavsiye ederim. Krem rengi kullanılmış, bu da koltuklarınız,halılarınız ve perdeleriniz ile uyumlu olabilir. Bütünlük içerisindeki salon dekorasyonları son derece beğenilmektedir. Belki farklı iki renk lamba ile son derece şık ortamlar elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Genel Genel
Portal Teması : Wptr.Co